דף הבית הדגמת השירות
     

האנשים

האנשים מאחורי חברת מידרג

מי אנחנו

ישנן הרבה תשובות נכונות: אנשים שרוצים לעשות טוב ולעשות שינוי אמיתי בארץ. יהיו שיאמרו שאנו נאיביים. אז נכון, אנו נאיביים אבל זה לא מונע מאיתנו להמשיך בדרכנו בנחישות ובהתמדה.

אנחנו זה גם נוחם, יואל, יוני, רותי, ורד ועוד כמה חבר'ה טובים, שמשלבים ידיים יחד כבר 6 שנים, ללא לאות.

יש גם את ה"אנחנו" שזה בעצם אתם. אתם שמאסתם בחאפריות במדינה הזאת, אתם שרוצים לקבל שרות, מעסקים, מבלי חשש שמרמים אתכם. אותנו כבר רימו מספיק. לא עוד.

נוחם אוחנה

נוחם אוחנה, יזם ומנהל מידרג

כשמידרג החלה הוא היה רווק צעיר בן 28 עם רעיון טוב, בלי כסף להוציא אותו אל הפועל אבל עם אש בעיניים. היום (נכון ל- 2010) הוא כבר בן 35 נשוי ואבא לשני ילדים מקסימים. משתדל להגיע למשרדים של מידרג באופניים או ברגל, חוץ מבימים גשומים במיוחד או אחרי לילות ללא שינה – ראו ערך "ילדים". לגבי הכסף והאש בעיניים? יש קצת יותר כסף, הרבה יותר אש.

 

יואל שרף

יואל שרף, יזם וטכנולוג ראשי

בפגישה הראשונה שלו עם נוחם, לגבי האתר, באוגוסט 2003, הוא קיבל לידיו סקיצה מבולגנת, שהייתה אמורה (דגש על המילה אמורה) להציג את המבנה של המערכת. יואל האזין בסבלנות, ראויה לציון, להסברים הנלהבים של נוחם. בסוף השיחה יואל לקח את הסקיצה, קימט אותה, השליכה לפח ואמר משהו כמו: "בוא נסכם שאתה תתמקד ברעיונות ותשאיר לי את התכנון והסרטוטים של הדטה-בייס..." יואל יודע לקחת כל רעיון גולמי ולהפוך אותו לתוכנה שעובדת. יואל הוא בן גילו של נוחם ואף הוא אבא לשלושה זאטוטים.

 

יוני מנקר

יונתן מנקר, יזם ואיש שיווק

נוחם ויואל עם רעיונות יפים ואפילו אתר שעובד לא רע היו 2 האנשים היחידים שנכנסים לאתר עד היום לולא יוני שיודע לשווק כמו שאף-אחד-אחר-לא-יודע. יוני הוא הצעיר מבין היזמים - בתחילת הדרך של מידרג הוא היה בן 23 בלבד ובמספר מקרים אף היה צורך להסוות את גילו הצעיר. יש שמועות שאפילו 23 זה תוצאה של עיגול כלפי מעלה... כיום יוני כבר זקן בן 29.

 

רותי גולדשטוף

רותי גולדשטוף, אחראית מחשוב

רותי החלה את דרכה כמוקדנית זמן קצר לאחר הקמת מידרג. בתוך מספר חודשים התגלו כישורי התכנות שלה. בשנת 2004 היא עברה מתפקיד המוקדנית לתפקיד מתכנתת ולמעשה, חלק גדול ממה שאתם רואים באתר, כולל שורות אלו זה תוצאה של עבודתה. בין לבין היא אף הספיקה מאז להביא לעולם 4 ילדים מתוקים. רותי עובדת מהבית ולכן האופן שבו אנו רואים אותה כל יום זה רק דרך ה- Skype. וככה זה נראה.

 

ורד זעפרני

ורד זעפראני, מנהלת שרות לקוחות

ורד היא משהו לא רגיל. תוך כדי עבודה במידרג היא מספיקה ללמוד לשני תארים במקביל – משפטים ומנע"ס, להתנדב פה וגם שם ולבלות עם חברות. מה שעוד מאפיין את ורד זה שהיא משרה אווירה מחויכת על כולם.

דרך אגב, ורד מציעה עבודה לסטודנטים בירושלים, עבודה קלאסית לסטודנטים.