דף הבית הדגמת השירות
     

עדויות

 

יובל יהודר, מנכ"ל פיק א בוק

"השירות של מידרג הינו מבחינתי שתי ציפורים במכה אחת. ראשית, משוב מלקוחות - הינו תהליך חיוני בכל עסק. ההערות שקיבלנו מתמלילי השיחות, שערכה חברת מידרג, עזרו לנו לאתר את הנקודות החשובות ללקוחותינו ולשפרם. שנית, הצגת דירוג רמת השירות שקיבלו הלקוחות בצורה מפולחת וברורה. זהו מקדם מכירות ממעלה ראשונה, גולשים רבים מחפשים עדויות אובייקטיביות של לקוחות קודמים, כחלק מתהליך קבלת החלטתם לגבי השירות. חברת מידרג ביצעה את הדירוג בצורה מקצועית ותוך זמן קצר, שאפו לשירות החדש. מומלץ בחום."

צפה באתר הממליץ

רועי גליץ , מנכ"ל

"נעזרנו בשירותי חברת מידרג לצורך בדיקת שביעות הרצון של התלמידים מספר חודשים לאחר סיום לימודיהם אצלנו. עד כמה ששיערנו לעצמנו שביעות הרצון היתה גבוהה, באמצעות מידרג הופתענו לגלות כי אפילו היתה גבוהה יותר מכך ופרסמנו את התוצאות באתר שלנו. כמובן שהאמינות והשקיפות של המידרג עזרו לנו בשכנוע תלמידים עתידיים כי הם אכן הגיעו למקום הנכון ללמוד בו צילום. בוגרים שלנו אשר אליהם פנו בשאלות, סיפרו כי נציגי מידרג היו אדיבים ומאוד נחמדים לאורך התהליך, דבר אשר הפך את החוויה לנעימה יותר."

צפה באתר הממליץ

מוריס אקוקה, סמנכ"ל עמותת בבית.

"עמותת בבית, בבואה לבדוק את שביעות רצון לקוחותיה, מצאה לנכון לפנות לחברת מידרג. מנהליה ועובדיה מבצעים את עבודתם תוך שמירה על אמות המידה של אמינות הבדיקות. בדיקתם משקפת נאמנה את הדירוגים שהושגו, בהתאם למשאלים שנעשו בקרב לקוחותינו ומשקפים את שביעות רצון לקוחותינו. בנוסף, איתור לקוח לא מרוצה במסגרת הבדיקה, מקבל את תשומת ליבנו המרבית וללא קבלת משוב זה ממידרג לא תמיד הינו יכולים להגיע אל לקוח זה. מקצועיות ונאמנות הם אבני היסוד של חברת מידרג. ממליץ בחום, אל תחשבו פעמיים."

צפה באתר הממליץ

<< לדף הקודם 1   2 לדף הבא >>