דף הבית הדגמת השירות
     

מהות השירות

 

שירות טופ מידרג™ מאפשר לחברות להיעזר בכח השיווק החזק ביותר שלהם – הלקוחות. להלן 2 ציטוטים מתוך מחקר מקיף בנושא חוות דעת גולשים באינטרנט:

"משווקים נדרשים להיות רגישים במיוחד להמלצות חיוביות מפה לאוזן אשר מיתרגמות בקלות רבה יותר למכירות "

"למנהלי השיווק כדאי להקצות משאבים רבים יותר לניהול חוות דעת אינטרנטיות של צרכנים"

Zhu F. and Zhang X. (2010). Impact of online consumer reviews on sales: The moderating role of product and consumer characteristics. Journal of Marketing, 74, 133-148.

להפוך גולשים ללקוחות. זאת המטרה.

שיפור יחס ההמרה – להפוך גולשים ללקוחות

חוות דעת של לקוחות הן כלי מספר 1 בהמרת גולשים ללקוחות. ישנם מחקרים רבים בעניין זה בנוסף למחקר שמוצג לעיל. כל אתר משמעותי משקיע רבות בפרסום וקידום אך אין שום ערך כלכלי בלהביא אלפי גולשים אם אינם הופכים ללקוחות משלמים. שירות טופ-מידרג™ משפר את יחס ההמרה והופך יותר גולשים ללקוחות.

שיפור SEO – קידום בגוגל

שירות טופ-מידרג™ משפר לא רק את יחס ההמרה אלא אף 2 פרמטרים חמים בתחום קידום האתרים - זמן השהייה באתר (Time on site) ואחוז הנטישה (Bounce rate) וכך משפר עוד את הקידום של האתר שלכם בגוגל.

איך זה קורה? גילינו כי הגולשים נעצרים ומקדישים 2:03 דקות בממוצע לקריאת חוות הדעת. יש לכך 2 תוצאות: הגדלה משמעותית של זמן השהייה באתר ושיפור אחוז הנטישה. לפי הערכות מעודכנות של מומחי קידום אתרים – גוגל אוהב את זה. לפי התוצאות החד-משמעיות בשטח – גוגל מאוד אוהב את זה וגם הגולשים.

בידול מהמתחרים

תחרות על איכות במקום על מחיר

התחרות על המחיר קשה יותר בעולם האינטרנט. הלקוח יכול להשוות מחירים בלחיצת כפתור. לכן, הכרחי לבדל את העסק מהמתחרים באמצעות איכות ושירות.

רק חברות איכותיות באמת יכולות להרשות לעצמן את הפריבילגיה של הצגת חוות דעת לקוחות בשקיפות מוחלטת, ללא סינונים וליטושים.

חיזוק התדמית של החברה בקרב הלקוחות הקיימים

הלקוחות מעריכים את העובדה שפונים אליהם לקבלת חוות דעתם. זה מחזק את התדמית של החברה המדורגת כחברה שהדעה של לקוחותיה חשובה בעיניה. רוב המתחרים שלכם לא עושים את זה.

מפה לאוזן משוכלל

מפה לאוזן באתר שלך

אצל חברות איכותיות לקוחות רבים מגיעים מפה לאוזן. שירות טופ-מידרג™ מעצים את ה"מפה לאוזן" ומאפשר לך לרכז אותו בנקודה אחת – באתר שלך. כך גם גולשים שהגיעו לאתר כתוצאה מקידום או פרסום במנועי חיפוש נחשפים ל"מפה לאוזן".

פילוח חוות דעת לפי נושאים

כל גולש רואה חוות דעת רלוונטיות לשירות או למוצר שהוא מתעניין בו כעת. הגולש קצר בזמן ולא מתעניין בחוות דעת על מוצרים ושירותים שלא לשמם הוא הגיע. שירות טופ-מידרג™ מאפשר לשלב בכל דף באתר, באופן אוטומטי, חוות דעת רלוונטיות לתוכן הדף.

הלקוחות נותנים אמון בדירוג של מידרג

שירות טופ-מידרג™ הוא לא רשימת ממליצים אלא דירוג לקוחות

גם חברה גרועה ביותר יכולה להציג, מתוך מאות לקוחות, כמה בודדים שבמקרה יצאו מרוצים. כל לקוח אינטליגנטי יודע שרשימת ממליצים בשליטת בעל האתר היא "nice to have" אבל אי אפשר להסיק מזה שום מסקנות. זה אומנם יותר טוב מכלום אבל זה בהחלט לא מספיק.

חוות דעת אותנטיות של עשרות עד מאות לקוחות קודמים תוך הצגת כל המידע בשקיפות מלאה – זה צעד בונה אמון בניכם ובין הלקוח הבא.

הלקוחות נותנים אמון במידע שמוצג על-ידי מידרג

הלקוחות של היום זה לא הלקוחות של פעם. הם יותר אינטליגנטיים, יותר ביקורתיים יותר סקפטיים. לא קל לבנות אמון עם הקהל של ימינו. בטח שלא אמון מהיר ומיידי אך זה בדיוק מה שנדרש באינטרנט – לבנות אמון עם גולש חדש בתוך דקות ספורות. שירות טופ-מידרג™ מאפשר זאת.

סיפור מהשטח: גולשת שוטטה באינטרנט והגיעה לאתר של בי"ס לצילום גליץ. לפי דבריה, היא לא שמעה עליהם קודם כלל. לאחר קריאת חוות הדעת הרבות באתר היא החליטה להירשם לקורס צילום. לפי דבריה זה היה השיקול המרכזי בבחירה ללמוד שם.

האם הלקוחות בארץ מכירים את מידרג?

אלו העובדות: למעלה מ- 110,000 משתמשים רשומים לאתר המרכזי של חברת מידרג. למעלה מ- 100 אזכורים חיוביים בכל כלי התקשורת. לכן הדירוג שהגולשים רואים באתר שלך – נופל על אוזניים קשובות.

קראו עוד על תהליך היישום של שירות טופ-מידרג™